Kontakt

Varmt välkommen att besöka, ringa, faxa eller skicka e-post till oss!

Telefon: 018-67 70 90
Jour: 0768-67 70 90
Fax: 018-12 52 02
E-post: butiken@slangservice.se
Besöksadress: Säbygatan 21, 753 23 Uppsala. Öppettider: Vardagar 6.30-16.15
OBS!!! Lunchstängt under veckorna 26-32 mellan kl.12.00-13.00
Postadress: Box 183, 751 04 Uppsala

Claes Runehagen

VD



Tel  018-67 70 94
claes@slangservice.se

Robert Almlöf

Butik



Tel  018-67 70 95
robert@slangservice.se

Jens Rengren

Butik



Tel  018-67 70 98
jens@slangservice.se

Fredric Metsola

Verkstad



Tel  018-67 70 89
fredric@slangservice.se

Håkan Almlöf

Inköp



Tel  018-67 70 87
hakan@slangservice.se

Kristoffer Granvik

Verkstad



Tel  018-67 70 91
kristoffer@slangservice.se

Malin Almlöf

Ekonomi



Tel  018-67 70 88
malin@slangservice.se

Martin Landberg

Verkstad



Tel  018-67 70 97
martin@slangservice.se

Peter Djurström

Butik



Tel  018-67 70 80
peter@slangservice.se

Michael Sandgren

Inköp



Tel  018-67 70 96
michael@slangservice.se

Nils Holmström

Verkstad